Girişim Başvurusu

Girişim başvurusu için öncelikle üye olun. Üye olduktan sonra, yatırım almak istediğiniz girişiminiz ile başvurabilirsiniz. Girişimleriniz onaylandıktan sonra seçtiğiniz paket türüne göre yatırım sürecine katılacak ve geniş yatırımcı ağımızdan yatırım alma imkanına erişecektir.


Başvur

Yatırımcı Başvurusu

Yatırımcı başvurusu için öncelikle üye olun. Üye olduktan sonra, Yatırımcı olmak düşündüğünüzden daha kolay. Başvuru sürecinde yatırım durumunuza göre yatırımcı tipinizi seçin ve onay sürecinden sonra Yatırımcı olarak artık sistemimiz üzerinden girişimlere yatırım yapabilirsiniz. Farklı ekonomi türlerine ait girişimlere yatırımlar yaparak ortak olabilir, satın alabilirsiniz.


Başvur

Mentör Başvurusu

Uzman başvurusu için öncelikle üye olun. Üye olduktan sonra, girişimlere mentörlük yapabilir, ilgi duyduğunuz girişimlere ve girişimcilere destek olabilirsiniz. Mentörler, alanında uzman, girişimcilik ekosisteminde belirli süre aktif olan kişilerden seçilmektedir.


Başvur


Kurumsal Danışmanlık

Kurumsal Danışmanlık için öncelikle üye olun. Yatırım planlarınız için kurumsal şirketlere danışmanlık yapıyor, kurumsal şirketler için aktif bir şekilde çalışmalar yürütüyoruz. Yatırım yapmak istediğiniz alanlara ilişkin çalışmalar yapıyoruz.


Başvur